שאלות נפוצות

דברים ששווה לדעת

גלול למטה
לפתרונות הייעודיים לעץ בתנאי חוץ של חברת WOODSOL יש יתרונות רבים. בראש ובראשונה ההגנה שהם מספקים לעץ מפני האקלים הישראלי הקשוח, המאופיין בחום גבוה וקרינת שמש חזקה במשך שעות ארוכות. כל המוצרים שלנו מבוססים על מים – בטוחים לשימוש וידידותיים לסביבה. בנוסף לכך, הם משפרים את מראה העץ ומעניקים לו עמידות טובה יותר לאורך זמן. יחד עם יכולת כיסוי גבוהה והתחזוקה המינימלית שהם דורשים – אין ספק שמדובר במוצרים עם יחס עלות תועלת מעולה.
WOODSOL היא חברה בעלת שם עולמי המתמחה בפתרונות להגנה על מוצרי עץ בתנאי חוץ – כגון דקים, פרגולות, גדרות, ריהוט גן, ארגזי רוח ועוד. עץ בתנאי חוץ חשוף בדרך כלל לחום / קור במשך שעות ארוכות, לרוחות, יובש ולחות ונזקים אחרים, ולכן דורש טיפול / תחזוקה יותר מאשר עץ בתנאי פנים.
המוצרים שלנו מתאימים לכל מבנה חיצוני העשוי מעץ: גגות, גדרות, דקים, מרפסות, פרגולות, בתי עץ ועוד. הפתרונות מבית WOODSOL מומלצים במיוחד לשימוש באקלים הישראלי ומספקים הגנה מעולה לעץ בתנאי חוץ. במבחן התוצאה, עץ בתנאי חוץ שזכה לתחזוקה עם המוצרים הייעודיים של WOODSOL הציג אורך חיים משופר בצורה משמעותית, תוך כדי שמירה על מראה אסתטי ייחודי.
צבעים מבוססי מים ידידותיים לסביבה יותר מצבעים מבוססי סולבנטים. הם מכילים פחות כימיקלים וחומרים ממסים שעלולים להזיק לבריאות הסובבים (ילדים, בעלי חיים, צמחיה) מה שרלוונטי במיוחד בסביבה ביתית, וכמובן גם לאנשי המקצוע שבאים איתם במגע בצורה שוטפת. בנוסף, צבעים מבוססי מים פולטים פחות ריחות לא נעימים, ומתייבשים מהר יותר. צבעים מבוססי מים רגישים פחות לשינויי מזג האוויר ונצרבים פחות מקרני השמש – מה שתורם לעמידות גבוהה יותר לאורך זמן.
לפני שאתם ניגשים לשמן / לצבוע משטח, ועל מנת לקבל תוצאה טובה שגם תשמר לאורך זמן, יש להכין את המשטח ליישום החומר. אם ננסה ליישם את החומר על משטח שלא הוכן כראוי, יש סיכוי גבוה שהחומר לא ייספג טוב והחיבור בינו לבין העץ לא יהיה חזק מספיק – מה שיכול ליצור לנו בעיות אמינות, לדוגמא: סדקים וקילופים בחומר הגמר. בדיוק לשם כך יצרנו את Woodsol Deck Cleaner – חומר ניקוי ייעודי להכנת המשטח, שעוזר לנו להבטיח שהחומרים הייעודיים שלנו להגנה על עץ בתנאי חוץ מספקים את ההגנה המירבית.
מבחינת הבסיס, מדובר בשני שמנים זהים – אך בכל זאת יש ביניהם כמה הבדלים משמעותיים. שמן שקוף אינו מכיל פיגמנטים שמגוונים את העץ ומגנים עליו מקרני השמש – הפיגמנט מספק הגנה המונעת את צריבתו והאפרתו של המשטח ושומרת על המראה האסתטי לאורך זמן רב. שמן מגוון מייצר הגנה אפקטיבית מפני קרינת UV, שומר על גוון העץ ותורם לאורך חיים משופר. במדינה כמו ישראל, בה יש קרינת שמש חזקה למשך שעות ארוכות ברוב ימות השנה, אנחנו בהחלט ממליצים להשתמש בשמן מגוון, כמו UNIDECK של WOODSOL להגנה על עץ בתנאי חוץ.

מה שזול – עולה ביוקר! צבע איכותי מתחבר טוב יותר לעץ, הודות לפורמולה וחומרי גלם איכותיים יותר שגם מבטיחים עמידות משופרת לאורך זמן. בנוסף לכך צבע איכותי מספק יכולת כיסוי גבוהה יותר – יותר שטח צבוע לכל ליטר של צבע = ניצול יותר יעיל של המשאבים, גם מבחינה כספית. אנחנו פוגשים לא מעט בעלי מקצוע שנוטים להשוות כמה עולה ליטר, בזמן שההשוואה הנכונה היא העלות למטר…

חומרי הגנה איכותיים לעץ חוסכים לך זמן עבודה שבסופו של דבר עולה הרבה יותר מהחומרים עצמם. לבעלי מקצוע, צבע איכותי משמע פחות טלפונים מלקוחות לא מרוצים ופחות ביקורים לתחזוקה אחרי שהפרויקט הסתיים. איך שלא תבחן את זה – השקעה ראשונית בצבע איכותי חוסכת לך כסף ועבודה בהמשך.

יש לכם שאלה נוספת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

כתוב לנו ונשמח לעזור

מלא/י את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן